Купити промислову деревину просто і цивілізовано

Українська деревина активно постачається і на внутрішній ринок, і за межі країни. Держава посідає шосте місце в Європі за її запасами. Водночас шосту частину площі України становлять ліси – наше національне багатство. Тож деревопереробка як галузь є вагомим сегментом у ВВП країни. Великі обсяги сировини і коло постачальників, значні розбіжності у ринкових цінах і умовах контрактів – усі ці фактори, які донедавна були відомі своєю корупційною «токсичністю», сьогодні централізовано координуються на електронних майданчиках системи Прозорро.Продажі. Закупівлі на аукціонах відбуваються на справді прозорих умовах: просто і зрозуміло. А онлайн-сервісом для цього є платформа sale.ueex.com.ua, котра офіційно акредитована у Прозорро.Продажі, що сприяє швидким, зручним і безпечним біржовим операціям.

Чесна гра

Аукціони проводяться відповідно до усіх правил «чесної гри». ТБ УЕБ – онлайн-майданчик системи Прозорро.Продажі – упродовж 4 років успішно супроводжує різні етапи торгівлі: від консультацій, підготовки документації, укладення угод до здійснення купівлі-продажу. Після реєстрації учасника торгів персональний менеджер допомагає у вирішенні найрізніших питань, зокрема юридичних: щодо оформлення контрактів, дотримання умов і гарантій (якість товарів, ціни тощо).

Отже, останніми роками цивілізована купівля промислової деревини стала можливою: жодних корупційних пасток, як-от невиправданих додаткових доплат, затримок, інших штучно створених перешкод. Проведення електронних торгів відбувається для учасників просто і комфортно.

Купівля промислової деревини на сайті https://sale.ueex.com.ua/news/promyslova-derevyna-na-aukcionah-prozorro-prodazhi здійснюється з дотриманням усіх вимог законодавства. Професійний супровід консультантів під час переговорів потенційних контрагентів, вибір найкращої ціни в умовах великої конкуренції, підтвердження якості поставок, оптимальні умови торгів – усе це біржа гарантує. Наприклад, з допомогою електронної платформи ТБ УЕБ можна відстежувати процес закупівель, не допускаючи найдрібніших тіньових хитрощів, а досягнуті домовленості фіксуються підписами обох сторін контракту. До того ж тарифи на послуги є стандартними для цих онлайн-сервісів.

Довіра сотень вдячних клієнтів свідчить, що такий супровід процесу купівлі-продажу є справжньою запорукою успішного бізнесу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *