Как выгодно продавать арестованное имущество на электронных площадках

Звичайно, як і в будь-якій системі, є невеликі вади, наприклад, неможливість повністю ознайомитися з усією документацією. Як і на будь-якому електронному пристрої, у користувача можуть виникнути деякі збоїв в системі або проблеми з підключенням до Інтернету, тобто ставка аукціону може бути втрачена, але це трапляється рідка. Переваг набагато більше, і вони більш глобальні. Ось чому, відповідно до законів України про примусове виконання та у випадку банкрутства, продаж придбаного майна повинен здійснюватися через онлайн-торги на біржових майданчиках з державним Prorosoro. Звичайно, як і всі правила, є винятки.

Інтернет-аукціони на етапі подання заявок

Відповідно до законів України «Про виконавче право», є кілька способів продажу придбаного майна. Наступні методи можна використовувати для будь-якого придбаного майна. Лише майно, яке обмежене або виключене із цивільного захисту, а також титули та ювелірні вироби можуть бути виключеннями.

Набуте право власності — це перший спосіб продажу за фіксованою ціною, але цей варіант використовується рідка. Цей варіант застосовується, коли майно нижче мінімальної заробітної плати в п’ятдесят на продаж. Нерухомість, а також машини можна продавати лише через електронну комерцію, тобто лише на веб-сайтах, пов’язаних із системою Prorosor. Цей аукціон відбувається на форумі в Інтернеті, але ціна лотів не зростає. Переможець перший подає заявку на продаж майна та сплачує необхідну суму протягом п’ятнадцяти хвилин.

Другий метод — продати на аукціоні, тобто перемогти той, хто заплатить найвищу ціну за відведений час. Отримувати сповіщення про майбутні аукціони можна після того, як користувач зареєструвався та підписався на цікаві сповіщення. Універсальна біржа України працює цілодобово і готова цілодобово приймати користувачів, а також є служба підтримки. Кваліфіковані працівники завжди допоможуть вирішити проблему або відповісти на запитання користувачів.

Загальний доступ до приватного кабінету департаменту виконавчих служб, тобто керівника департаменту та державних виконавців, які виставили на аукціоні вилучене майно https://sale.uub.com.ua/ru/filter/arrested-property. За допомогою особистого кабінету дані про придбане майно зберігаються для продажу. Реалізація таких об’єктів відбувається в кілька етапів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *